"Daj Panie Jej duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech się odbija w Jej oczach.
Kto Cię poznał, kochał... Kto Cię kochał, opłakuje..."

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Siostry Trojany Szymańskiej, osoby niezwykle przyjacielskiej, ciepłej i wrażliwej, potrafiącej cieszyć się życiem i przekazującej tę radość innym.

Siostra Trojana od czerwca 2010 była dyrygentem chóru „Jutrzenka”. Swoją inicjatywą, zaangażowaniem i energią doprowadziła do rozwoju chóru. Nazywana była czarnym koniem lubaskiego zespołu czy rekordzistką w serwowaniu humoru.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...

Uroczystości pogrzebowe śp. Siostry Trojany odbędą się w sobotę 06 maja w Lubaszu. Rozpoczną się o godz. 10.30 w kościele modlitwą różańcową w intencji zmarłej; po niej o godz. 11.00 celebrowana będzie Eucharystia, po której nastąpi odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.

Różaniec w intencji Siostry Trojany do dnia pogrzebu codziennie po wieczornej Mszy św.