I N T E N C J E
Niedziela IV |
07.30 |
+ Anna, Monika, Jolanta, Jan Grzesiowie, Monika, Czesława Mania, Bronisława, Leon, Henryk Purgiel, Anna, Sylwester Ciesiółka, Marianna Bilska |
09.30 |
+ Marian 18 r. śm. i zzr. Krzyżanowskich, Spychalskich, Wydartych, Mierzewów, Maćkowiaków i Rzysko |
|
11.30 |
+ Teresa Kotasa 26 r. śm., Jan Urban i zzr. |
|
16.00 |
+ Franciszek Ciesiółka 15 r. śm., ks. Jerzy Kędzierski i zzr. |
|
10.30 |
Msza Święta w Jędrzejewie |
|
Poniedziałek |
17.00 |
1. dziękczynna z ok. 18 ur. Adriany z prośbą o światło Ducha Świętego w podejmowaniu życiowych decyzji |
2. + Joanna Niezborała – od syna z żoną |
||
18.00 |
+ Danuta Popielska - w 10 r. śm. |
|
Wtorek |
17.00 |
+ Walerian Godawa – od Rafała z rodziną |
18.00 |
+ Elżbieta, Barbara – 21 r. śm., Hieronim – 45 r. śm. |
|
Środa |
09.00 |
NOWENNA |
17.00 |
+ Jan Krepel – od córki Moniki z mężem i Agatą |
|
18.00 |
NOWENNA |
|
Czwartek |
17.00 |
+ Marta Nowak w 30 r. śm., Stefan Nowak, Karol Nowak |
18.00 |
z podziękowaniem za 39 lat małżeństwa Ewy i Leszka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Pani Lubaskiej i dary Ducha Św. |
|
Piątek
|
17.00 |
1. + Krystyna Siedlecka w 2 r. śm. – od męża z rodziną |
2. + Władysław – od żony |
||
18.00 |
+ S. Eugenia, Zofia, Andrzej Kostyk, zzr. |
|
Sobota
|
08.00 |
wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP |
16.00 |
Jubileusz 50- lecia małżeństwa Anny i Ryszarda |
|
17.00 |
+ Czesław Spychalski, zzr. Spychalskich, Wydartych, Mierzwów, Krzyżanowskich, Maćkowiaków i Rzysków |
|
18.00 |
1. dziękczynna z ok. 18 ur. Dominika Sroki z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę MB w dorosłym życiu |
|
2. + Jerzy Węgrzyn, Zenon Warot, Elżbieta Badowska, Przemysław Przybylski |
||
Niedziela V |
07.30 |
+ Maria, Stanisław, Władysław Mrozek, Marian Ozorkiewicz, zzr. |
09.30 |
+ Franciszka Brożyc w r. śm., Mirosława, Szymon, Jan Brożyc |
|
11.30 |
+ Benigna, Franciszek Olejnik, Helena, Bolesław Zdun |
|
16.00 |
+ Andrzej Wiśniewski w 1 r. śm. |
|
10.30 |
Msza Święta w Jędrzejewie |