I N T E N C J E
Sobota, 10 sierpnia – Składka gospodarcza
18.00 W intencji ochrzczonych dzieci i ich rodzin
18.00 + Adam Tomczyński – absolwent Technikum Leśnego z Goraju rocznik 1971, absolwent Wydziału Leśnego AR – od „Gorajczyków”
Niedziela, 11 sierpnia – Składka gospodarcza
7.30 + Władysław Rogowski – 3 rocznica śmierci, Bronisława, Kazimierz, Andrzej, Marian Grzech, Magdalena Fornalczyk i zmarli dziadkowie
9.30 + Stefan, Kazimierz, Marianna Przybylscy, Stanisława Cichocka, Stanisław, Helena Nowak, Alojzy, Piotr, Marianna Tomkiewicz, Marianna Kozowska, Maria Nowicka
11.30 Dziękczynno – błagalna w 40 rocznicę ślubu Zofii i Czesława
16.00 + Tomasz Tyma – rocznica urodzin
10.30 Msza św. w Jędrzejewie
Poniedziałek, 12 sierpnia
17.00 + Władysława Kasper – 8 rocznica śmierci, Jerzy, Antoni Kasper i zmarli z rodzin Kasprów i Wików
18.00 + Janina Fryś – od Natalii z rodziną
18.00 + Romuald Fąferek – od córki Ani z rodziną
Wtorek, 13 sierpnia
17.00 + Stefania Witt – od dzieci z rodzinami
17.00 + Franciszek Kozera
18.00 + Władysław Rogowski – 3 rocznica śmierci
18.00 + Stanisław Kolański – od żony z rodziną
Środa, 14 sierpnia
9.00 Nowenna
17.00 + Dariusz Wiza – 5 rocznica śmierci – od żony
18.00 Nowenna
Czwartek, 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP
7.30 + Antoni Budaj – 39 rocznica śmierci, Joanna Budaj, Apolonia, Bożena, Janina, Stanisław, Jan, Andrzej, Franciszek Stróżyński
9.30 + Maria, Bolesław, Nowak, Sylwester Pertek
11.30 W intencji Ojczyzny
16.00 + Jerzy Bilski – od żony z dziećmi i ich rodzinami
16.00 + Łucja Łusiewicz, Edward i zmarli z rodzin Łusiewiczów i Helaków
Piątek, 16 sierpnia
12.00 Msza święta Dnia Wspólnoty Domowego Kościoła Ruchu „Światło – Życie”
17.00 Rez.
18.00 + Maciej Grupiński – 2 rocznica śmierci i zmarli z rodziny
18.00 + Jadwiga Wiza – od męża Tadeusza
Sobota, 17 sierpnia
15.00 Msza św. ślubna: Joanna – Dominik
16.30 Msza św. ślubna: Magdalena – Mateusz
18.00 + Bolesława, Stanisław, Buśko i zmarli z rodzin Buśków i Klimasków
18.00 + Barbara, Stefan, Zygmunt, Wojciech Mrowińscy, Stefania Przygodzińska i zmarli z rodzin Mrowińskich i Broniewskich
Niedziela, 18 sierpnia
7.30 Rez.
9.30 + Marian Grzech, zmarli z rodziny Grzechów
11.30 + Tomasz Tyma – 7 rocznica śmierci – od żony i dzieci
16.00 + Piotr Kabaciński – od koleżanek i kolegów z firmy Lisner
16.00 Za Parafian
10.30 Msza św. w Jędrzejewie