I N T E N C J E
Sobota, 2 maja
18.00 + Franciszek Filoda – 22 rocznica śmierci i zmarli z rodziny
18.00 + Czesław – 36 rocznica śmierci, zmarli z rodzin Pertków i Mikułów
Niedziela, 3 maja
7.30 + Stanisława Woźna – 25 rocznica śmierci
9.30 + Marian Ozorkiewicz, Maria, Stanisław, Władysław Mrozek, zmarli z rodzin Mrozków, Ozorkiewiczów i Stelmaszyków
11.30 Za Parafian i Ojczyznę
16.00 + Maria, Jan Ławniczak, zmarli z rodziny i dusze w czyścu
Poniedziałek, 4 maja
17.00 W intencji Straży Pożarnej – z okazji Dnia Świętego Floriana
17.00 + Irena Kosicka – w dniu imienin
18.00 + Helena – 1 rocznica śmierci, Karol, Eugeniusz Łusiewicz, Łucjan Kujanek
Wtorek, 5 maja
17.00 + Irena, Józef Paszkowscy, Stanisław Szklarzewski i dusze w czyścu
18.00 W intencji Żywego Różańca
18.00 + Stanisław Wydra – 4 rocznica śmierci, Irena, Józef, Jan Paszkowscy
Środa, 6 maja
9.00 Nowenna
17.00 + Jadwiga Bliga – 15 rocznica śmierci oraz zmarli ojciec i brat
18.00 Nowenna
Czwartek, 7 maja
17.00 Wynagradzająca NSPJ, za kapłanów objętych Betańską misją wspierania kapłanów, za kapłanów pochodzących i posługujących w naszej parafii, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, za Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu
18.00 + Zmarli dziadkowie – od Karoliny i Piotra
Piątek, 8 maja
17.00 + Jerzy Kasper – z okazji urodzin, Władysława, Antoni Kasper
18.00 + Kazimierz, Bogusław Magdziarz i zmarli z rodzin Magdziarzów i Augustyniaków
Sobota, 9 maja
18.00 + Jerzy Jahns – 23 rocznica śmierci – od rodziny
18.00 + Jadwiga – 7 rocznica śmierci, Tadeusz Budaj, Mirosława Brożys, Szczepan Kiedrowski
Niedziela, 10 maja
7.30 + Jolanta, Helena, Franciszek Jessa, Anna, Józef Mazur, Krystyna Szafrańska i zmarli z rodziny
9.30 + Helena Dobiegała – 6 rocznica śmierci, Pelagia, Franciszek Dobiegała, Stanisław Kaziński – z okazji imienin
11.30 Dziękczynna w 34 rocznicę ślubu Anny i Wojciecha z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MBLKR
11.30 + Helena – 5 rocznica śmierci, Marian Rajek
16.00 + Apolonia, Stanisław, Jan, Andrzej, Franciszek, Janina, Bożena Stróżyńscy, Tekla, Jan Geremek, Marek Kita