1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.30, dla dorosłych i młodzieży o 18.30. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 15.15 (po Koronce do Miłosierdzia Bożego).

2. Dziś po Mszy św. o 16.00 spotkanie dla dzieci I komunijnych z rodzicami.

3. Krąg Biblijny zaprasza we wtorek o 18.30 na probostwo.

4. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00, zbiórka ministrantów o 11.00, próba scholi o 12.00.

5. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza po Mszach świętych paschaliki wielkanocne. Ofiara 9 zł.

6. Już dziś informujemy, że Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpocznie się w naszym sanktuarium w piątek, 1 kwietnia Mszą świętą o 18.00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

7. Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Ciszkowo zapraszają na Misterium Męki Pańskiej w Górce Klasztornej w niedzielę 3 kwietnia. Szczegóły na plakacie w gablocie.

8. Dziękujemy za ofiary składane na Daninę Diecezjalną. Koperty na Daninę można zabrać ze stolików przy wyjściu z kościoła.

10. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Tadeusz Jarka (l. 75) z Krucza – pogrzeb odbył się w Gulczu, śp. Teresa Sikora (l. 90) z Lubasza, śp. Monika Magdziarz (l. 79) z Lubasza oraz śp. Felicja Nowak – Wicher (l. 94) z Lubasza – pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 11.00. Wieczny odpoczynek…