1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.30, dla dorosłych i młodzieży o 18.30. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 15.15 (po Koronce do Miłosierdzia Bożego).

2. O pokój w Ukrainie modlimy się codziennie podczas Różańca o 20.20. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Gości z Ukrainy i wszystkich Ludzi Dobrej Woli.

3. Krąg Biblijny zaprasza we wtorek o 18.30 na probostwo.

4. Wszystkie Dzieci Maryi oraz ministrantów i scholę zapraszamy na Mszę św. w piątek o 17.00. Obecność obowiązkowa. Spotkanie Dzieci Maryi i ministrantów w sobotę o 10.00. Próba scholi o 12.00.

5. Uroczystość Zwiastowania NMP przypada w piątek. Msze św. o 9.00, 17.00 i 18.00. Módlmy się w jedności z Ojcem Świętym Franciszkiem zawierzając Bogu Rosję, Ukrainę i cały świat. Podczas Mszy św. o 17.00 i 18.00 odbędzie się obrzęd rozpoczęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy do tego duchowego, modlitewnego dzieła. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.

7. Wszystkie chętne osoby, które chcą się włączyć w Misterium Męki Pańskiej w naszej parafii zapraszamy na spotkanie organizacyjne w środę o 19.00 na probostwo.

8. Rodziców wraz z uczniami klas VIII przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę na Gorzkie Żale o 15.15 i Mszę świętą.

9. Ponownie na ołtarzu znajdują się kandelabry, które zostały odnowione. Dziękujemy panu Grzegorzowi.

10. Dziękujemy za ofiary składane na Daninę Diecezjalną. Koperty na Daninę można zabrać ze stolików przy wyjściu z kościoła.

12. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Andrzej Lijewski (l. 76) z Lubasza, śp. Maria Rzysko (l. 81) z Brzeźna – pochodząca z Lubasza – pogrzeb we wtorek o 11.30 oraz śp. Anna Szmyt (l. 62) ze Stajkowa – pogrzeb odbędzie się w środę o 11.30. Wieczny odpoczynek…