1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.30, dla dorosłych i młodzieży o 18.30. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 15.15 (po Koronce do Miłosierdzia Bożego).

2. O pokój w Ukrainie modlimy się codziennie podczas Różańca o 20.20. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Gości z Ukrainy i wszystkich Ludzi Dobrej Woli.

3. Siostra Elżbieta zaprasza Rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. na spotkanie we wtorek o 18.50 do kościoła. Zostaną omówione sprawy organizacyjne oraz będzie można odebrać alby i zakupić potrzebne przedmioty. Obecność obowiązkowa.

4. Krąg Biblijny zaprasza we wtorek o 18.30 na probostwo.

5. W najbliższym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek od 16.00, w tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci o 17.00, dla młodzieży – szczególnie dla kandydatów do bierzmowania – o 18.00.

6. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z Różańcem w sobotę o 9.00.

7. Kapłani odwiedzą chorych w ich domach z posługą sakramentalną w sobotę: ks. Robert od 8.00, proboszcz od 10.00. Dodatkowe osoby prosimy zgłaszać do czwartku.

8. Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpocznie się w naszym Sanktuarium w piątek, 1 kwietnia, Mszą świętą o 18.00. Zapraszamy.

9. Droga Krzyżowa ulicami Lubasza odbędzie się w przyszłym tygodniu, 8 kwietnia.

10. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00, zbiórka ministrantów o 11.00, próba scholi o 12.00.

11. Polecamy prasę religijną. Z „Przewodnikiem Katolickim” dodatek „5 minut z Bogiem”.

12. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Ewa Witczak (l. 69) z Lubasza, śp. Ludwik Urbański (l. 66) z Lubasza, śp. Zenon Nowacki (l. 73) z Jędrzejewa oraz śp. Bogdan Krzyżaniak (l. 72) z Krucza – jego pogrzeb odbędzie się w Czarnkowie. Wieczny odpoczynek…