1. Dziś odpust w kaplicy w Kruczu. Zapraszamy na Mszę świętą o 12.30.

2. Przypominamy, że dzisiaj spotkanie dla rodziców i dzieci I komunijnych o 16.00.

3. Kino „Światowid” w Czarnkowie zaprasza na projekcję filmu „Prorok” o błogosławionym kardynale Stefanie Wyszyńskim w poniedziałek i wtorek o 15.30 i 18.00. Zachęcamy do obejrzenia.

4. Z okazji wspomnienia św. Cecylii – patronki śpiewu i muzyki kościelnej zapraszamy wraz z chórem „Jutrzenka” na Mszę świętą we wtorek o 18.00.

5. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w czwartek około 18.30 w kościele.

6. Spotkanie dzieci Maryi w sobotę o 10.00, próba scholi o 12.00, zbiórka ministrantów o 13.30.

7. Przeszła niedziela to już I niedziela Adwentu. Zachęcamy do udziału w Roratach – szczególnie prosimy Babcie i Dziadków by zaprosili i przyszli razem z wnuczętami. Należy przynieść ze sobą świece i lampiony. Początek od przyszłego poniedziałku o 17.00.

8. Za tydzień Słowo Boże będzie głosił karmelita o. Mirosław Ziemba – misjonarz z Usola Syberyjskiego.

9. W przyszłą niedzielę po Koronce do Miłosierdzia Bożego zapraszamy na koncert artystów z Ukrainy. Wcześniej usłyszymy ich podczas Mszy świętych o 9.30 i 11.30.

11. W ubiegłym tygodniu odeszły do Pana śp. Aleksandra Augustyniak (l. 91) z Lubasza i śp. Małgorzata Kordacka (l. 62) z Miłkowa – jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 11.00. Wieczny odpoczynek…