1. Codziennie w dni powszednie zapraszamy w Adwencie na Msze święte ku czci Matki Bożej – Roraty: od poniedziałku do piątku o 17.00, w soboty o 7.00.

2. Dziś (w niedzielę) w naszej parafii Nieustanny Różaniec.

3. Modlitwy przygotowujące do odnowienia aktu oddania Matce Bożej Niepokalanej odbywać się będą w naszym sanktuarium w poniedziałek, wtorek i środę o 20.00. Serdecznie zapraszamy osoby, które oddały się w niewolę miłości Matce Bożej. Obrzęd odnowienia odbędzie się 8 grudnia, w czwartek po Mszy świętej o 17.00.

4. Msza święta w intencji Żywego Różańca we wtorek o 18.00. Bardzo proszę, aby obowiązkowo z każdej Róży uczestniczyła przynajmniej Zelatorka lub wyznaczona przez nią osoba.

5. Spotkanie dla chętnych kandydatów do bierzmowania w środę o 19.00.

6. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka w czwartek o 18.30 w kościele.

7. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00, zbiórka ministrantów o 11.00, próba scholi o 12.00.

8. Katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych odbędzie się w dniach 10 – 11 grudnia 2022 roku(sobota – niedziela) w parafii pw. Świętej Marii Magdaleny w Czarnkowie w godzinach od 9.00 do 14.00. Szczegółowe informacje na afiszu.

9. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza świece ”Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, duże - ofiara 20 zł, małe - ofiara 10 zł.

10. Zachęcamy i przypominamy o adwentowej akcji „Paczuszka dla maluszka”.

11. Dziś kiosk parafialny nieczynny. Przewodnik można nabywać w zakrystii, najnowszy numer „Z Krasnego Wzgórza” u ministrantów, opłatki wigilijne w zakrystii i punkcie Caritas pod chórem.