1. Ciąg dalszy zmian personalnych w naszej wspólnocie – tym razem w domu sióstr: pożegnaliśmy siostrę Emilię, a witamy siostrę Hilarię – nową przełożoną oraz siostrę Natalię – katechetkę. Życzymy Czcigodnym Siostrom obfitego błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Lubaskiej oraz wszelkiej ludzkiej życzliwości.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    - w poniedziałek święto Przemienienia Pańskiego,
    - we wtorek wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego,
    - w środę wspomnienie św. Dominika,
    - w czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – Patronki Europy,
    - w piątek święto św. Wawrzyńca – diakona i męczennika.
  3. Transmisja Mszy św. drogą internetową w niedziele o 9.30.
  4. Msza św. w intencji żyjących i zmarłych członków WŻR od 1 Róży Matek z Lubasza we wtorek o 18.00.
  5. Nowenna do MBLKR w środę o 9.00 i 18.00.
  6. Katecheza liturgiczna dla rodziców i chrzestnych w najbliższy czwartek o 18.30 na probostwie.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przez cały tydzień o 15.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. Za tydzień składka gospodarcza.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, zwłaszcza „Przewodnika Katolickiego” i „Gościa Niedzielnego”.
  10. Wszystkich Parafian i Gości ogarniamy modlitwą i życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego.
  11. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stanisławy Szczepańskiej (l. 69) z Sokołowa, a w środę o 11.00 odbędzie się pogrzeb śp. Zofii Brzozowskiej (l. 88) z Prusinowa. Wieczny odpoczynek…