1. W Poznaniu dobiega końca posiedzenie plenarne Konferencji Episkopatów Europy.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    - we wtorek święto św. Stanisława Kostki - patrona młodzieży oraz imieniny naszego Arcybiskupa Metropolity; tak o młodzieży, jak i o Dostojnym Solenizancie, pamiętajmy w naszych modlitwach;
    - w piątek święto św. Mateusza - Apostoła i Ewangelisty.
  3. Osoby, które włączyły się w przygotowanie uroczystości odpustowych, zapraszamy na spotkanie we wtorek, po Mszy św. o 18.00 przy probostwie.
  4. Nowenna jak zwykle w środę: o 9.00 i 18.00.
  5. Katecheza biblijna przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.
  6. Ks. Robert zaprasza ministrantów wraz z rodzicami na Mszę św. w czwartek o 18.00, a po niej na spotkanie przy probostwie.
  7. Dziś, wychodząc z kościoła, naszymi dobrowolnymi ofiarami składanymi do puszek wspieramy KUL, WT UAM oraz szkoły katolickie.
  8. Podczas uroczystości odpustowych, w ubiegłym tygodniu, zebraliśmy na zainstalowanie ogrzewania w naszym sanktuarium około 21 tys. złotych.
  10. W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Kazimierza Sroki (l. 78) z Kamionki oraz śp. Edmunda Gieremka (l. 78) ze Stajkowa. Wieczny odpoczynek...