1. W kalendarzu liturgicznym:
    - w czwartek wspomnienie św. Wincentego a Paulo – kapłana,
    - w piątek wspomnienie św. Wacława – męczennika,
    - w sobotę święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  2. Proboszcz zaprasza katechetów posługujących w szkołach na terenie naszej parafii na konferencję we wtorek o 19.00 na probostwo.
  3. Transmisja Mszy św. w internecie z naszego sanktuarium w niedziele o 9.30.
  4. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie w kościele o 15.00. Włączając się także w ogólnopolską modlitwę „Koronka na ulicach – Iskra Miłosierdzia”, w piątek o 15.00 odmawiana będzie także koronka na ulicy Chrobrego.
  5. Nowenna jak zwykle w środę: o 9.00 i 18.00.
  6. Ks. Robert zaprasza wszystkich ministrantów na zbiórkę w środę, po Nowennie, około 19.00. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do Służby Ołtarza.
  7. Katecheza liturgiczna przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 na probostwie.
  8. Młodzież zaprasza na czuwanie modlitewne w sobotę, po Mszy św. około 19.00.
  9. Parafia organizuje i zaprasza na Pielgrzymkę Dziękczynną za dar Odpustu Parafialnego ku czci MBLKR do Torunia i Pakości w sobotę, 20 października. W programie: Toruńska Starówka, Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Sanktuarium Krzyża Świętego w Pakości. Ilość miejsc ograniczona, zapisy w biurze parafialnym, koszt 20 zł.
  11. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty śp. Danuta Stelmaszyk (l. 73) z Lubasza. Wieczny odpoczynek…