1. (Dziś) w niedzielę obchodzimy Święto Odzyskania Niepodległości. Z okazji 100 Rocznicy odprawiona zostanie w naszym kościele o 16.00 uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem władz samorządowych, pocztów sztandarowych i orkiestry. Na dalsze obchody przejdziemy w pochodzie do Sali gimnastycznej szkoły podstawowej. Do modlitwy w intencji Ojczyzny i udziału w uroczystościach serdecznie wszystkich zapraszamy.

2. W poniedziałek, w święto państwowe, dzień wolny od pracy. Biuro parafialne w poniedziałek nieczynne.

3. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie o 15.00 w kościele.

4. Katecheza biblijna przed chrztem dzieci w czwartek około 18.30 w kościele.

5. Dzieci pragnące śpiewać w chórku prosimy na próbę o 12.00 w sobotę na probostwo.

6. Młodzież zaprasza na czuwanie modlitewne w soboty po Mszy św. wieczornej około 19.00.

7. Na uroczystą Mszę św. Hubertowską w intencji myśliwych z udziałem pocztów sztandarowych i Zespołu Trębaczy Myśliwskich z Goraju zapraszamy w przyszłą niedzielę o 11.30.

8. Trwają prace instalacyjne przy ogrzewaniu kościoła. Prosimy o modlitwę o bezpieczeństwo przy prowadzonych pracach.

9. Dziś składka gospodarcza.

11. W sobotę odbył się pogrzeb śp. Stefanii Bliga (l. 94) pochodzącej ze Stajkowa. Wieczny odpoczynek…