1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku kościelnego. Swój odpust przeżywa kaplica w Kruczu – Msza św. o 12.30. Za tydzień I Niedziela Adwentu.

2. Słowo Boże głosi w naszej parafii ks. Włodzimierz Wołkowyński z Kamieńca Podolskiego. Jego posługę i dzieło budowy Seminarium Duchownego polecamy modlitwie i ofiarności parafian.

3. Zachęcamy – wraz z Parafialnym Zespołem Caritas – do zabrania z kościoła „Tytki Charytatywnej”, którą możemy napełnić zawartością według instrukcji i w ten sposób przyjść z pomocą potrzebującym.

4. Z okazji nadania Szkole Podstawowej w Jędrzejewie imienia Jana Brzechwy zostanie odprawiona w sali wielskiej Msza św. w intencji społeczności szkolnej we wtorek o 9.30.

5. Towarzystwo Seniorów „Słoneczko” zaprasza w czwartek, 29 listopada na wieczór andrzejkowy do ośrodka „Portus”. Szczegóły na plakatach.

6. Katecheza biblijna przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.

7. Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę o 8.00, po Mszy św. różaniec.

8. Ks. Robert odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w sobotę od 8.15.

9. Dziewczynki zapraszamy na próbę scholii w sobotę o 12.00 na probostwo.

10. Czuwanie modlitewne przed Dniem Pańskim w sobotę około 19.00 w kościele.

11. Kino w Czarnkowie zaprasza na film „Chleb z nieba” w poniedziałek o 17.00 i 19.15. Szczegóły na afiszu.