1. W liturgii tygodnia wspominamy we wtorek – św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy oraz
św. Walentego, którego obraz znajduje się  w jednym z bocznych ołtarzy w naszym sanktuarium.

2. Spotkanie katechetów w poniedziałek po Eucharystii.

3. We wtorek przypada wspomnienie św. Walentego. W tym dniu Msze św.  o 10.00, 17.00, i 18.00. Zapraszamy wszystkich zakochanych i tych, którzy doświadczają trudności w małżeństwie, opuszczonych fizycznie  i duchowo, rozwiedzionych oraz małżonków obchodzących jubileusze małżeńskie.

4. Nowenna do MBLKR w środę o 9.00 i 18.00.

5. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po wieczornej Mszy św. na probostwie. Zapraszamy wszystkie osoby pragnące głębiej poznać Pismo Święte i żyć słowem Bożym.

6. Zebranie PRE w czwartek o 18.00.

7. Zbiórka dla ministrantów z gimnazjum i starszych w piątek po Mszy św.

8. W przyszłą niedzielę podczas Eucharystii o 11.30 poświęcenie świec dzieciom kl. III. Po Mszy św. katecheza dla rodziców tychże dzieci.

9. Przy wyjściu z kościoła u służby liturgicznej możemy nabyć kolejny numer czasopisma „Z Krasnego Wzgórza”, wznowionego miesięcznika naszej parafii. W nim m.in. intencje mszalne na luty. Ofiara za każdy egzemplarz jest dowolna.

10. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na łyżwy na lodowisko do Piły w sobotę  o 8.30. Zapraszamy ministrantów
i młodzież. Zapisy w zakrystii i u ks. Łukasza.

11. „Przewodnik Katolicki” oraz dewocjonalia do nabycia w kiosku parafialnym.

12. Zmarła nasza parafianka śp. Irena Kosicka, l. 65 z Dębego. Msza św. pogrzebowa w najbliższy wtorek o 13.00. Po niej pogrzeb. Zmarłą polecajmy Bożemu miłosierdziu…

ks. Andrzej Magdziarz – proboszcz