1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.
  2. Na plenerowe nabożeństwo – Orszak Trzech Króli zapraszamy o 14.00 pod kościół. Dzieci niech przyjdą w koronach. Na zakończenie poczęstunek w szkole podstawowej. W programie wiele atrakcji.
  3. Spotkanie opłatkowe Chóru parafialnego dziś po Mszy św. o 17.00.
  4. Członków Wspólnot Żywego Różańca prosimy na Mszę św. – od 6 Róży z Dębego – we wtorek o 18.00.
  5. Msza św. w intencji Powstańców Wielkopolskich zostanie odprawiona w naszym kościele w piątek o 11.30. Nie będzie Mszy św. o 9.00.
  6. Zbiórka ministrantów w piątek po Mszy św. około 18.30.
  7. W czasie kolędy, w dni powszednie Msze święte w naszym kościele o 9.00 i 18.00. Biuro parafialne w najbliższe trzy tygodnie – ze względu na kolędę – w poniedziałki nieczynne, we wtorki i środy przyjmuje siostra Natalia, w czwartki ks. proboszcz. W nagłych sprawach prosimy telefonować na numer komórkowy proboszcza.

8. Plan odwiedzin kolędowych na najbliższy tydzień:
    Poniedziałek, 7 stycznia: Goraj - ks. Proboszcz od Lubasza, ks. Robert od sołtysa – od godz. 10.00.
    Wtorek, 8 stycznia: Antoniewo – dwóch kapłanów od godz. 11.30.
    Środa, 9 stycznia: Nowina – dwóch kapłanów od godz. 11.30.
    Czwartek, 10 stycznia: Lubasz – ks. Proboszcz ul. Kwiatowa, ks. Robert ul. Pogodna i Słoneczna od godz. 13.30.
    Piątek, 11 stycznia: Lubasz, dwóch kapłanów ul. Szkolna – prawa i lewa strona bez bloków od godz. 14.30.
    Sobota, 12 stycznia: Miłkowo – dwóch księży od godz. 10.00
    Poniedziałek, 14 stycznia: Sławno – dwóch księży od godz. 10.00.

10. W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Wiktorii Pawlęty (l. 86) z Sokołowa i śp. Zofii Gaj (l. 90) z Lęborka. Wieczny odpoczynek...