1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie ze starodawną tradycją kolędy śpiewać będziemy do 2 lutego.

2. Zbiórka ministrantów w piątek po Mszy św. około 18.30.

3. W czasie kolędy, w dni powszednie Msze święte w naszym kościele o 9.00 i 18.00. Biuro parafialne w najbliższe trzy tygodnie – ze względu na kolędę – w poniedziałki nieczynne, we wtorki i środy przyjmuje siostra Natalia, w czwartki ks. proboszcz. W nagłych sprawach prosimy telefonować na numer komórkowy proboszcza.

4. Plan odwiedzin kolędowych na najbliższy okres:

(Plan kolędy wywieszony jest także w gablocie oraz opublikowany na stronie internetowej parafii w ogłoszeniach).

Poniedziałek, 14 stycznia: Sławno – dwóch księży od godz. 10.00.

Wtorek, 15 stycznia: Miłkowo, dwóch księży: wybudowania i Bończa od 10.00.

Środa, 16 stycznia: Sokołowo, dwóch kapłanów od 10.30.

Czwartek, 17 stycznia: Prusinowo, dwóch kapłanów od 10.00.

Piątek, 18 stycznia: Lubasz, ul. Szkolna bloki i Goraj – Zamek od 13.00.

Sobota, 19 stycznia: Dębe – jeden kapłan ul. Obornicka lewa strona i ulice do niej przyległe: Zaciszna, Świerkowa, Działkowa i Stawowa, drugi kapłan ul. Obornicka prawa strona i ulice do niej przyległe: Jeziorna, Bukowa, Dębowa, Na Trzciniec od 10.00.

Poniedziałek, 21 stycznia: Stajkowo, ks. Proboszcz od strony Lubasza (nr 1D), ks. Robert od strony Miłkowa (nr 63) od 10.00.

Wtorek, 22 stycznia: Stajkowo, ks. Proboszcz od nr 102 (Kaczmarek Krystyna), ks. Robert od strony Rachetki nr 55 (Budzińscy) od 10.00.

5. Polecamy prasę religijną. Dziś kiosk parafialny nieczynny. Gazety można nabywać w zakrystii.