1. W czasie kolędy, w dni powszednie Msze święte w naszym kościele o 9.00 i 18.00 z wyjątkiem soboty, kiedy nie będzie Mszy św. o 9.00.
  2. Biuro parafialne w najbliższym tygodniu – ze względu na kolędę – w poniedziałek nieczynne. W nagłych sprawach prosimy telefonować na numer komórkowy proboszcza.
  3. Składka gospodarcza w ubiegłą niedzielę wyniosła 6 500 zł. Za ofiarność serdecznie dziękujemy.
  4. W ostatnim tygodniu kolędy będzie nas wspierał Ojciec Franciszkanin z Wronek.

5. Plan odwiedzin kolędowych na ostatni tydzień:
  • Poniedziałek, 21 stycznia: Stajkowo, ks. Proboszcz od strony Lubasza (nr 1D), o. Franciszkanin od strony Miłkowa (nr 63) od 10.00.
  • Wtorek, 22 stycznia: Stajkowo, ks. Proboszcz od nr 102 (Kaczmarek Krystyna), o Franciszkanin od strony Rachetki nr 55 (Budzińscy) od 10.00.
  • Środa, 23 stycznia: Dębe: ks. Proboszcz ul. Na Wiatrak, Poznańska od strony Lubasza lewa i prawa strona kończąc u Państwa Mądrowskich i Łozińskich; ks. Robert ul. Polna, Huby, Wichrowe Wzgórze, Poznańska od Państwa Słodowych do Państwa Koźma i Starowiejska; o. Franciszkanin: Ciszkowo od Mikołajewa do Państwa Najder z ulicą przyległą od 10.30.
  • Czwartek, 24 stycznia: Proboszcz ul. Jana Pawła II, ul. Dębiłek, Państwo Turek i ul. Leśna; ks. Robert: ul. Gajowa, Świętojańska, Poznańska - Pan Zbigniew Ratajczak, Widokowa i ulice przyległe: Zawilcowa; o. Franciszkanin: Ciszkowo od strony Krucza; od 10.00.
  • Piątek, 25 stycznia: Kamionka: Proboszcz i ks. Robert numery 1 – 40 jeden od początku drugi od Państwa Tecławów od 12.00; o. Franciszkanin: Góra od Ciszkowa do Państwa Kordy od 10.00.
  • Sobota, 26 stycznia: Kamionka numery od 41 do końca, Proboszcz od leśniczówki, ks. Robert od Państwa Sroków i Mikołajewskich do Sokołowa; o. Franciszkanin: Góra od strony Pianówki od 9.00.

Plan kolędy wywieszony jest także w gablocie oraz opublikowany na stronie internetowej parafii w ogłoszeniach.

1. Polecamy prasę religijną. Dziś kiosk parafialny nieczynny. Gazety można nabywać w zakrystii.