1. W najbliższy wtorek, 5 lutego, Ksiądz Kanonik Symplicjusz Nowak – były Proboszcz – a obecnie Senior, obchodzić będzie 80 rocznicę urodzin. Z tej szczególnej okazji pragniemy zaprosić wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy w intencji Czcigodnego Jubilata, na Mszy św. we wtorek o 18.00. Pragniemy podziękować Panu Bogu za wszystkie dni kapłańskiej posługi i prosić o błogosławieństwo oraz zdrowie na dalsze lata. Po Mszy św. będzie okazja wypowiedzieć wobec Księdza Seniora, osobiście życzenia.

2. Zakończyliśmy uroczystością Matki Bożej Gromnicznej okres Bożego Narodzenia. W poniedziałek demontujemy stajenkę i choinki. Prosimy chętne osoby, w tym strażaków, do pomocy po wieczornej Mszy św. około 19.00 w kościele.

3. Rodziców dzieci I Komunijnych zapraszamy na konferencję w poniedziałek o 18.30 na probostwo. Za tydzień, w niedzielę, podczas Mszy św. o 11.30 poświęcenie i przekazanie świec dzieciom.

4. Spotkanie dla rodziców ministrantów w środę po nowennie na probostwie.

5. W tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od 16.00. W tym samym czasie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Okazja do spowiedzi św. w Jędrzejewie w czwartek od 16.30, o 17.00 Msza św.

6. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 18.30 na probostwie.

7. Spotkanie przygotowawcze dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjów i VIII szkół podstawowych w piątek o 18.30 w kościele.

8. Schola spotyka się na próbach w soboty o 13.00 na probostwie.

9. Zapraszamy serdecznie kibiców piłki nożnej, i nie tylko, na turniej piłkarski o Puchar Kustosza, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, 10 lutego w hali sportowej. Rozpoczniemy modlitwą w Sanktuarium o 14.30, a rozgrywki wystartują o 15.00. W turnieju wezmą udział między innymi drużyny strażaków, pracowników gminy, księży, leśników, policjantów.

10. Czuwanie modlitewne młodzieży w Sanktuarium w Skrzatuszu odbędzie się 15 lutego. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii u ks. Roberta.

11. Za tydzień składka gospodarcza.

13. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Józefa Budaj (l. 96) z Nowiny. Wieczny odpoczynek…