• 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 1. Zapraszamy (dziś), w niedzielne popołudnie, kibiców piłki nożnej, na turniej piłkarski o Puchar Kustosza. Rozpoczniemy modlitwą w Sanktuarium o 14.30, a rozgrywki wystartują o 15.00. W turnieju wezmą udział między innymi drużyny strażaków, pracowników gminy, księży, leśników, policjantów.
 2. Dziś składka gospodarcza.
 3. Spotkanie Rejonowe Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii odbędzie się we wtorek, 12 lutego o 18.00. Gościem będzie i kazanie wygłosi ks. Krystian Sammler – diecezjalny duszpasterz szafarzy.
 4. Parafialny Dzień Chorych – w związku z wspomnieniem MB z Lourdes - odbędzie się w naszej parafii w środę, 13 lutego. Seniorów, osoby chore – jeśli tylko mogą dotrzeć do kościoła – zapraszamy na Nowennę i Mszę św. o 9.00 lub 18.00. Kazania wygłosi ks. Piotr Krauze.
 5. Dzień św. Walentego przypada w czwartek. Z tej okazji zapraszamy na uroczystą Mszę św. o 10.00, którą odprawi i kazanie wygłosi franciszkanin, o. Tyberiusz – gwardian z Wronek.
 6. Krąg biblijny tradycyjnie zaprasza w czwartek o 18.30 na probostwo.
 7. Katecheza przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.
 8. Wyjazd młodzieży do Skrzatusza na czuwanie w piątek, 15 lutego o 20.15 z parkingu przy kościele.
 9. Towarzystwo Seniorów „Słoneczko” składa serdeczne podziękowanie wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do przeprowadzenie VII przeglądu Zespołów Śpiewaczych, zwłaszcza seniorkom oraz wolontariuszkom Szkolnego Koła „Caritas” przy Szkole Podstawowej w Lubaszu. „Bóg zapłać”!
 10. Polecamy prasę religijną.

 ks. Maciej Grześ - proboszcz