1. Konferencja dla rodziców dzieci I komunijnych odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego o 18.30 na probostwie.
  2. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.
  3. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 18.30 na probostwie.
  4. W nadchodzącym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek od 16.00. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu. Młodzież, a szczególnie wszystkich kandydatów do bierzmowania zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi św. i uczestniczenia we Mszy św. w piątek o 18.00.
  5. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o 9.00 – po Mszy św. Różaniec.
  6. Kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną w sobotę, 2 marca: ks. Robert od 8.00, ks. proboszcz od 10.00.
  7. Nasz Czcigodny Ksiądz Kanonik Senior Symplicjusz Nowak obchodzi w przyszłą niedzielę swoje imieniny. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich Parafian do modlitwy w intencji Szanownego Solenizanta w piątek i sobotę o 18.00 a także w niedzielę o 9.30.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej. W Przewodniku Katolickim polecamy modlitewnik „5 minut z Bogiem”.