1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.30, dla dorosłych i młodzieży o 18.30. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 15.15 (po Koronce do Miłosierdzia Bożego). W piątek o 19.30 zapraszamy na Mszę św. w intencji uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, którzy wyruszą na trasę po zakończeniu nabożeństwa.

2. Msza św. w intencji Wspólnot Żywego Różańca we wtorek o 17.00 – od 10 Róży z Ciszkowa.

3. W 14 rocznicę śmierci Św. Jana Pawła II zapraszamy na modlitewne czuwanie, z uczczeniem Relikwii Świętego, w naszym sanktuarium, we wtorek, 2 kwietnia o 20.30.

4. Spotkanie rodziców ministrantów w środę po Mszy św. i Nowennie.

5. Młodzież – kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Mszę św. i Drogę Krzyżową w piątek o 18.00.

6. Krąg biblijny odbędzie się w czwartek na probostwie o 18.30.

7. Spotkanie Dzieci Maryi w piątek o 15.30 na probostwie.

8. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od 16.00. W tym czasie okazja do spowiedzi św. Okazja do spowiedzi w Jędrzejewie w czwartek od 16.30, o 17.00 Msza św.

9. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o 9.00, po Mszy św. różaniec.

10. Kapłani odwiedzą chorych ze spowiedzią i Komunią św. w sobotę, 6 kwietnia: ks. Robert od 8.00, ks. Proboszcz od 10.00. Bardzo prosimy o zgłaszanie chorych, którzy przyjmują kapłana tylko przed świętami - do czwartku włącznie w zakrystii lub biurze parafialnym. Ze względu na spowiedzi w dekanacie nie będzie już potem okazji do wizyty u chorych.

11. Bardzo gorąco dziękujemy Panu Kosickiemu z pracownikami z Dębego, za rekultywację terenu placu koronacyjnego, po zimowych szkodach wyrządzonych przez dziki.

12. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na Daninę Diecezjalną, na potrzeby Parafii i na kwiaty do Grobu Pańskiego – osobne podziękowania dla 11 Róży Matek ze Stajkowa. Koperty na daninę wyłożone są w koszyczkach przy wyjściu z kościoła. Można je otrzymać także w zakrystii i w biurze parafialnym.

13. Wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubaszu zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Szczegóły na afiszach i w regulaminie konkursu.

14. Kino w Czarnkowie zaprasza w sobotę, niedzielę, wtorek i środę o 16.00 na projekcję filmu „Miłość i Miłosierdzie” o Świętej Faustynie Kowalskiej. Przygotowujemy się do uroczystego wprowadzenie Jej relikwii do naszej świątyni w drugie święto wielkanocne, niechże film będzie dodatkową okazją do duchowego przygotowania na tę chwilę.

15. Polecamy prasę religijną. Jest do nabycia najnowszy numer parafialnego miesięcznika „Z Krasnego Wzgórza” a do „Przewodnika Katolickiego” dołączony jest modlitewnik „5 minut z Bogiem”. Zachęcamy także do nabywania paschalików wielkanocnych „Caritas” oraz włączenia się w akcję „garść ryżu”.

16. W środę odbył się pogrzeb śp. Mariana Magdziarza (l. 66) z Nowiny. We wtorek, 2 kwietnia o 12.00 pogrzeb śp. Eugeniusza Kołeckiego z Miłkowa. Wieczny odpoczynek…