1. Dziś (w niedzielę) zapraszamy po Koronce na wspólne czytanie Biblii – Listów św. Piotra Apostoła.

2. Na uroczyste nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny zapraszamy codziennie w maju o 20.30 do naszego sanktuarium. Zachęcamy mieszkańców wiosek do modlitwy przy figurach i krzyżach. Prosimy o zgłoszenie miejsc, gdzie na terenie naszej parafii spotykają się wierni na nabożeństwach majowych. Kapłani będą się starali je nawiedzić.

3. Reprezentacja piłkarska ministrantów z naszej parafii podczas Mistrzostw Polski w Sochaczewie wywalczyła 9 miejsce. Gratulujemy sukcesu.

4. W poniedziałek rozpoczynają się egzaminy maturalne. Wszystkich maturzystów zapraszamy, wraz z rodzinami, na Mszę św. w ich intencji w poniedziałek o 7.00 rano.

5. Za tydzień siedemnaścioro dzieci z naszej wspólnoty parafialnej przyjmie podczas Mszy św. o 11.30 pierwszą Komunię świętą. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci. Próby liturgiczne w poniedziałek, środę i piątek o 16.00. Apelujemy o punktualne przybycie dzieci. Spowiedź dla dzieci i rodzin w sobotę o 9.00.

6. Instrukcje liturgiczne dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek i piątek o 18.45. W piątek zapraszamy kandydatów razem ze świadkami bierzmowania. Po instrukcji spowiedź św.

7. Spotkanie dla rodziców wraz z ministrantami w środę po nowennie około 19.00.

8. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem w czwartek o 18.30 w kościele.

9. Krąg biblijny w czwartek o 18.30 na probostwie.

10. Spotkanie dzieci Maryi w piątek o 16.00.

11. Trwają zapisy na wyjazd na Pola Lednickie. Chętnych prosimy do zakrystii po nabożeństwach.

12. Za tydzień składka gospodarcza.

13. Dziś kiosk parafialny nieczynny. Miesięcznik „Z Krasnego Wzgórza” można nabyć w zakrystii.