1. Ks. Kanonik Senior Symplicjusz Nowak – były proboszcz naszej parafii – obchodzić będzie w najbliższym tygodniu Złoty Jubileusz Kapłaństwa. Z tej okazji Dostojny Jubilat zaprasza do wspólnej modlitwy: w poniedziałek w Archikatedrze Poznańskiej o 11.00, razem z Księdzem Arcybiskupem Metropolitą i innymi Kapłanami Jubilatami odprawi dziękczynną Najświętszą Ofiarę. W naszym Sanktuarium uroczystości jubileuszowe odbędą się w dniu rocznicy święceń, w piątek, 24 maja o 11.00. Wszystkich Parafian serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy z Czcigodnym Jubilatem. Naszą wdzięczność wyraźmy w modlitwie, w życzeniach, które będzie można publicznie złożyć, a także przez ofiarę, którą składając tego dnia na tacę, przekażemy na ręce Księdza Kanonika.

2. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o 20.30.

3. Kapłani odwiedzą w najbliższym tygodniu miejsca, gdzie gromadzą się wierni na nabożeństwa majowe poza świątynią: Ciszkowo w poniedziałek o 19.00, Goraj we wtorek o 19.00, Kamionkę w środę o 17.00, zaś w piątek zapraszamy na nabożeństwo majowe w Lubaszu, na ulicę Łąkową, na posesję ks. Seniora o 19.00.

4. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.

5. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 18.30 na probostwie.

6. Dzieci Maryi spotykają się w piątek o 16.00.

7. W ubiegłym tygodniu zebraliśmy na cele gospodarcze 8342 zł. Bóg zapłać za ofiary.