1. Ks. Kanonik Jubilat Senior składa najserdeczniejsze podziękowania uczestnikom uroczystości 50 - lecia kapłaństwa za wspólną modlitwę, życzliwość, kwiaty, złożone życzenia, ofiary i upominki oraz zapewnia o wdzięcznej pamięci na modlitwie. „Bóg zapłać!”

2. W naszej wspólnocie parafialnej witamy Siostrę Barbarę. Życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego na drodze powołania zakonnego, opieki Matki Bożej Lubaskiej Królowej Rodzin, wszelkiej ludzkiej życzliwości, zdrowia i pomyślności.

3. Dziś Słowo Boże głosi nam o. Wiesław – oblat Maryi Niepokalanej. Jego posługę polecamy życzliwości i ofiarności Parafian. Zachęcamy także do nabywania pamiątek misyjnych i dewocjonaliów.

4. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy w soboty i niedziele o 20.30, od poniedziałku do piątku o 17.30.

5. Biuro parafialne w poniedziałek wyjątkowo nieczynne.

6. Ks. Robert uda się w poniedziałek do chorych z posługą sakramentalną od godziny 8.00.

7. W intencji Wspólnot Żywego Różańca modlić się będziemy we wtorek o 18.00. Do modlitwy zaprasza 12 Róża z Lubasza. Tego dnia Wieczysty Różaniec w naszej parafii.

8. Krąg biblijny w czwartek o 18.30.

9. Spotkanie Dzieci Maryi w piątek o 16.00.

10. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha Świętego. Trwamy w nowennie, którą odprawiamy podczas nabożeństw czerwcowych.

11. Trwają zapisy na nocne czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Lista wyłożona jest na stoliku pod chórem.

12. W sobotę i niedzielę odbywają się w Goraju Dni Kultury Łowieckiej. Z tej okazji, między innymi zostanie odprawiona w naszym sanktuarium Msza św. w intencji leśników i myśliwych w przyszłą niedzielę o 11.30.

13. Za tydzień składka gospodarcza.

14. Polecamy prasę religijną. W kiosku parafialnym do nabycia wizerunek Matki Bożej Lubaskiej na podłoży magnetycznym.

15. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Walentyna Błoch (l. 83) z Prusinowa. Wieczny odpoczynek…