Zapraszamy do naszego sanktuarium na całonocną adorację

Najświętszego Sakramentu przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. Jutro, w poniedziałek święto Maryi – Matki Kościoła. Przywracamy ten dzień, jako jeden z odpustów ku czci Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości, a szczególnie rolników, na Mszę św. o 11.00. Modlić się będziemy o błogosławieństwo w pracach rolnych, o obfite plony i szczęśliwe zbiory. Głównym celebransem będzie i kazanie wygłosi ks. kan. Sławomir Grośty – duszpasterz diecezjalny rolników.

3. Biuro parafialne w poniedziałek, ze względu na święto nieczynne.

4. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy w soboty i niedziele o 20.30, od poniedziałku do piątku o 17.30.

5. Rodziców, których dzieci, w przyszłym roku szkolnym, mają przystąpić do I Komunii świętej zapraszamy na spotkanie we wtorek o 18.30 w kościele.

6. Krąg biblijny w czwartek o 18.30.

7. Katecheza przed chrztem dzieci dla rodziców i chrzestnych o 18.30 w kościele.

8. Spotkanie Dzieci Maryi w piątek o 16.00.

9. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

10. Wszystkich rodziców ministrantów i dzieci śpiewające w scholi zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za cały rok pracy duszpasterskiej w przyszłą niedzielę o 11.30 oraz na spotkanie na probostwie przy grillu o 17.00.

11. Polecamy prasę religijną. W kiosku parafialnym do nabycia wizerunek Matki Bożej Lubaskiej na podłożu magnetycznym.

12. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Aleksandra Kaczmarek (l. 71) z Goraju. Wieczny odpoczynek…