1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

2. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy w soboty i niedziele o 20.30, od poniedziałku do piątku o 17.30, w Boże Ciało o 20.30.

3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona we wtorek o 18.00. Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, wychowawców, katechetów i rodziców.

4. W najbliższy czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Tego dnia Msze św. według porządku niedzielnego. Uroczysta procesja eucharystyczna odbędzie się po Mszy św. o 9.30. Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy podobnie jak w ubiegłych latach. Do udziału zapraszamy poczty ze sztandarami, feretrony, dziewczynki sypiące kwiatki, ministrantów. Strażaków prosimy o niesienie obrazu MB Lubaskiej oraz baldachimu. Prosimy o udekorowanie naszych domostw. Próba dla dziewczynek sypiących kwiatki w poniedziałek o 16.00 przy kościele. Wszyscy starajmy się okazać publicznie świadectwo naszej wiary wobec Chrystusa Eucharystycznego.

5. Msze św. z procesją eucharystyczną w oktawie: w piątek i sobotę o 18.00, w niedzielę o 11.30.

6. Kongregacja dekanalna – uroczyste spotkanie kapłanów dekanatu czarnkowskiego – odbędzie się w naszym kościele w piątek o 11.00. W imieniu Księdza Dziekana zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy dziękczynnej za miniony rok duszpasterski. Modlić się będziemy także za zmarłych kapłanów. Wyrazimy także wdzięczność kapłanom – wikariuszom, którzy zmieniają parafię.

7. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza na Dzień Wspólnoty w naszej parafii w sobotę od 10.00. Zakończenie programu Mszą św. o 16.00.

8. W ubiegłym tygodniu na składkę gospodarczą zebraliśmy 8550 zł. Bóg zapłać za ofiary!

10. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Zdzisław Michalczyk (l. 76) z Lubasza i śp. Henryka Filipiak (l. 70) z Prusinowa. Wieczny odpoczynek…