1. Dobiega końca Piesza Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę, w której uczestniczą także pielgrzymi z naszej Parafii. Na Jasną Gorę wejdą w poniedziałek, by we wtorek uczestniczyć w uroczystościach odpustowych Matki Bożej z Góry Karmel – Szkaplerznej. Jednoczymy się na modlitwie z pątnikami.

2. Dziś składka gospodarcza. Za złożone ofiary serdeczne „Bóg zapłać”!

3. Transmisja Mszy św. drogą internetową w niedziele o 9.30.

4. Nowenna do MBLKR w środę o 9.00 i 18.00.

5. W sobotni wieczór, po Mszy świętej, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, o 20.30 odmawiać będziemy Różaniec, o 21.00 Apel Jasnogórski (Dziś nabożeństwo fatimskie z różańcem o 20.00).

6. W przyszłą niedzielę Słowo Boże będzie nam głosił Ojciec Joachim – nasz tegoroczny rekolekcjonista wielkopostny.

7. Staraniem grupy parafian wymieniono krzyż przydrożny na Sławienku za jeziorem. Zapraszamy na uroczyste poświęcenie w przyszłą niedzielę, 21 lipca o 14.00.

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, zwłaszcza Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy błogosławieństwa Bożego i udanego tygodnia oraz solidnego wypoczynku.