1. W niedzielę, po Mszach o 9.30 i 11.30 świętych poświęcamy pojazdy. Kapłan będzie stał przed główną bramą kościoła a kierowców prosimy o podjechanie od strony cmentarza i wyjazd w stronę ulicy Chrobrego. Na pamiątkę poświęcenia pojazdu prosimy o zabranie karty z modlitwą kierowcy i na odwrocie z modlitwą za Ojczyznę.

2. W najbliższym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w czwartek i piątek od 16.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00 także w czwartek i piątek.

3. W sobotę o 9.00 Msza św. wynagradzająca ku czci NMP. Po Mszy św. różaniec.

4. Tradycyjnie, w każdą sobotę, po Mszy św. o 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja w ciszy, a o 20.30 Różaniec i Apel Jasnogórski.

5. Koronka do Miłosierdzia Bożego codziennie o 15.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Trwa zbiórka Caritas przyborów szkolnych dla dzieci na Białorusi. Kosz na dary wystawiony jest przy bocznym ołtarzu.

7. Przed dwoma tygodniami na składkę gospodarczą zebrano 6400 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary

8. Towarzystwo Seniorów „Słoneczko” zaprasza na wycieczkę do Inowrocławia. Wyjazd w czwartek, 8 sierpnia o 6.00, zapisy w tradycyjnych punktach kontaktowych, szczegóły na plakatach.

9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, zwłaszcza Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego. Do Przewodnika dołączony jest modlitewnik „5 minut z Bogiem”, który polecamy uwadze Parafian.

10. Wszystkich Parafian i Gości ogarniamy modlitwą i życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego.