1. W ramach Dni Gminy Lubasz, w (dzisiejszą) niedzielę, odbędzie się loteria fantowa Stowarzyszenia Pomocy dzieciom Niepełnosprawnym „Serce Dziecka”. Zachęcamy do udziału.

2. Sołtysów z terenu naszej parafii zapraszamy na spotkanie we wtorek o 10.00 na probostwo.

3. Ks. Robert zaprasza dzieci na wspólne zabawy na placu koronacyjnym we wtorek o 11.00.

4. Nabożeństwo fatimskie odprawimy we wtorek, 13 sierpnia o 20.00 przed figurą na probostwie.

5. Młodzież i dzieci zachęcamy do udziału w pielgrzymce rowerowej do Białej. Wyjazd w środę, 14 sierpnia o 10.00, powrót około 15.00. Trasa około 30 km.

6. W czwartek, w uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. według porządku niedzielnego. Po każdym nabożeństwie poświęcenie ziół i kwiatów. Podczas Mszy św. o 11.30 modlić się będziemy w intencji Ojczyzny, a po nabożeństwie odprawimy procesję eucharystyczną wokół kościoła. Przed kościołem zbierać będziemy do puszek dobrowolne ofiary na Caritas Archidiecezji Poznańskiej.

7. Towarzystwo Seniorów SŁONECZKO zaprasza miłośników piosenek żołnierskich i patriotycznych na VI spotkanie plenerowe na podwórku probostwa w środę, 15 sierpnia o 17.00. Szczegóły na plakatach.

8. Dzień Wspólnoty Domowego Kościoła Ruchu „Światło – Życie” odbędzie się w piątek, 16 sierpnia. Z tej okazji o 12.00 uroczysta Msza św.

9. Dziś składka gospodarcza. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

10. W przyszłą niedzielę Słowo Boże w naszej parafii głosić będą Ojcowie Oblaci. Będą też rozprowadzać kalendarze misyjne.

11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, zwłaszcza Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.

12. Wszystkich Parafian i Gości ogarniamy modlitwą i życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego.

13. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Wojciech Udzik (l. 72) ze Stajkowa. Wieczny odpoczynek…