1. Od wtorku, 1 października zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W Lubaszu różaniec od poniedziałku do piątku o 17.30, w soboty o 20.30, w niedziele o 15.30. W Jędrzejewie w dni powszednie o 18.00, w niedziele przed Mszą św. o 10.00. Osobne nabożeństwo różańcowe dla dzieci we wtorki i piątki o 16.30. Do wspólnej modlitwy zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Zachęcamy do odmawiania różańca w domach, w gronie rodziny. Pragniemy, aby modlitwą różańcową objąć całą parafię. Na tablicy pod amboną można zaznaczyć za jaki fragment parafii chcemy ofiarować różaniec. W szczególny sposób polecać będziemy osoby i rodziny niepraktykujące. W tej formie włączamy się w dzieło misyjnej ewangelizacji, o które prosi Ojciec Święty Franciszek.

2. W kalendarzu liturgicznym we wtorek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus – z tej okazji po Mszy św. we wtorek o 18.00 poświęcenie róż oraz ucałowanie relikwii św. Tereski.

3. W środę wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. Tego dnia zapraszamy dzieci w strojach aniołów na 18.00.

4. We wtorek Msza św. w intencji członków Żywego Różańca – zaprasza 1 Róża Matek z Lubasza. Różaniec Nieustający w piątek.

5. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od 16.00, w tym czasie okazja do spowiedzi św. W Jędrzejewie okazja do spowiedzi św. w czwartek od 16.30, Msza święta o 17.00.

6. Dzieci Maryi w piątek o 16.00.

7. Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę o 8.00. Po Mszy św. Różaniec.

8. Ks. Robert zaprasza wszystkich ministrantów razem z rodzicami na zbiórkę w środę, po Nowennie, około 19.00.

9. Kandydatów do bierzmowania – uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych zapraszamy na Mszę św. w I piątek o 18.00. Po Mszy św. spotkanie przygotowawcze.

10. Kapłani odwiedzą chorych w ich domach w sobotę: ks. Robert od 8.00, ks. Proboszcz od 10.00.

11. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 11.30 dokonamy poświęcenia różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

12. Dyrektor szpitala w Czarnkowie serdecznie dziękuje za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na remont dachu kaplicy szpitalnej w kwocie 2400 zł.

13. Polecamy prasę religijną. Do Przewodnika Katolickiego dołączony jest modlitewnik „5 minut z Bogiem”. Zachęcamy do nabycia i lektury.

14. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Eugeniusz Nowak (l. 79) z Prusinowa. Wieczny odpoczynek…