1. Dziś (w niedzielę), po południu Turniej Piłki Nożnej Ministrantów na hali sportowej od 15.00. Zapraszamy do kibicowania.

2. Codziennie w październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie od poniedziałku do piątku o 17.30, w soboty o 20.30 (z Apelem Jasnogórskim), w niedziele o 15.30. Osobne nabożeństwa dla dzieci we wtorki i piątki o 16.30.

3. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie o 15.00 w kościele.

4. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.

5. Dzieci Maryi – spotkanie w piątek o 16.00.

6. Rodziców młodzieży z klas VIII szkól podstawowych pragnącej przystąpić do sakramentu bierzmowania, prosimy na konferencję w piątek o 18.30 w kościele.

7. Próba scholi w sobotę o 12.00.

8. Na ostatnie nabożeństwo fatimskie zapraszamy w przyszłą niedzielę, 13 października w łączności z nabożeństwem różańcowym o 15.30.

9. Za tydzień Dzień Papieski. Z tej okazji w naszym sanktuarium III Nadnotecki Festiwal Pieśni Chóralnej „Lubas Cantans”, który rozpocznie się w niedzielę około 12.30. Przed kościołem zbiórka do puszek na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia.

10. Przyszłotygodniowa składka przeznaczona będzie na cele gospodarcze.

11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy religijnej.

12. W ubiegłym tygodniu zmarła śp. Irena Michalak z Lubasza, Jej pogrzeb odbył się w Czarnkowie. Wieczny odpoczynek…