1. Dziś Dzień Papieski. Z tej okazji w naszym sanktuarium Festiwal Chórów, który rozpocznie się w niedzielne południe około 12.30.

2. Przed kościołem kwesta na fundusz stypendialny dla ubogiej i zdolnej młodzieży – Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. W obecną niedzielę składka gospodarcza.

4. W poniedziałek – Dzień Komisji Edukacji Narodowej – Święto Nauczyciela. Wszystkim Pracownikom Oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej Lubaskiej Królowej Rodzin, satysfakcji z powołania nauczycielskiego oraz zdrowia. Zapraszamy na Mszę św. w poniedziałek o 9.00 w intencji społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej w Lubaszu z okazji nadania i poświęcenia sztandaru. Do wspólnej modlitwy prosimy rodziców i przyjaciół Szkoły.

4. Ze względu na uroczystość poświęcenia sztandaru, biuro parafialne w poniedziałek – wyjątkowo - nie będzie czynne.

5. Codziennie w październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe.

6. W Lubaszu różaniec w dni powszednie od poniedziałku do piątku o 17.30, w soboty o 20.30, w niedziele o 15.30. Osobne nabożeństwo różańcowe dla dzieci we wtorki, środy i piątki o 16.30. Do wspólnej modlitwy zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

7. Spotkania kręgu biblijnego: dla dorosłych we wtorek o 18.30, dla młodzieży w piątek o 19.00.

8. Już dziś zachęcamy dzieci do uczestnictwa w Korowodzie Wszystkich Świętych, w czwartek, 31 października o 18.00, po Mszy św. Dzieci, a także dorośli, niech się przebiorą za ulubionego świętego.

9. Są jeszcze wolne miejsca na nocne czuwanie modlitewne młodzieży w Skrzatuszu: 25 października – z piątku na sobotę. Informacje szczegółowe i zapisy u ks. Roberta.

10. W biurze, w godzinach przyjęć można składać prośby o modlitwę za zmarłych – wymienianki półroczne i jednorazowe.

11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy religijnej.

12. W ubiegłym tygodniu odeszły do Pana z naszej wspólnoty śp. Irena Kulesza (l. 84) ze Sławna i śp. Regina Błoch (l. 69) z Lubasza. Wieczny odpoczynek