1. Dziś wychodząc z kościoła naszymi dobrowolnymi ofiarami do puszek wspieramy Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.

2. Na ostatnie nabożeństwa różańcowe zapraszamy wszystkich w niedzielę o 15.30 oraz w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o 17.30. Dzieci ostatni raz zapraszamy na spotkanie różańcowe we wtorek i środę o 16.30.

3. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z dorosłymi, w czwartkowy wieczór na Mszę św. o 18.00. Po nabożeństwie wyruszymy w „Korowodzie Wszystkich Świętych”. Zachęcamy, dzieci dorosłych do przebrania się za ulubionego świętego i  zabranie ze sobą dzwonków lub gwizdków na przemarsz.

4. Biuro parafialne w czwartek, w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych – nieczynne.

5. W najbliższy piątek, 1 listopada, obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o 7.30, 9.30, 11.30 i 14.00. Po ostatniej Mszy św. o 14.00, udamy się w procesji żałobnej na nasze cmentarze. Podczas Mszy świętych i w czasie procesji, przy wejściach, ministranci zbierać będą ofiary na utrzymanie cmentarza.

6. Na Różaniec za zmarłych i Apel Jasnogórski zapraszamy 1 listopada o 20.30 na nowy cmentarz pod krzyż.

7. Od piątku, godz. 12.00 do soboty godz. 24.00 we wszystkich kościołach i kaplicach ci, którzy prawnie z nich korzystają mogą uzyskać odpust zupełny, (który wolno ofiarować tylko w jednym z w/w terminów, tylko raz i tylko za jednego zmarłego, jeżeli pobożnie nawiedzą ww. dom Boży i równocześnie zmówią: Ojcze nasz i Wierzę w Boga). Każdego dnia od 1 do 8 XI można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i równocześnie zmówienie choćby myślnej modlitwy w intencji zmarłych.

8. W sobotę Dzień Zaduszny. Msze święte w naszym kościele o 9.00 z (z Różańcem), 14.00 (za wszystkich zmarłych w minionym roku) i 18.00. Różaniec w sobotę o 20.30 odmówimy także za zmarłych z ostatniego roku. Szczególnie na te modlitwy zapraszamy rodziny i bliskich zmarłych.

9. Na wymienianki - modlitwy za zmarłych zapraszamy od soboty - codziennie o 17.45. Prośby o modlitwę – wymienianki – można składać w zakrystii (zwłaszcza jednorazowe) oraz w biurze w godzinach przyjęć (jednorazowe i półroczne).

10. W najbliższym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w czwartek od 16.00 dla wszystkich.

11. Księża odwiedzą chorych w sobotę: ks. Robert od 8.00, ks. Proboszcz od 10.00.

12. Dziś przed kościołem można nabywać „Ewangeliarz na rok 2020” – książkę z tekstem Ewangelii na każdy dzień roku i ciekawymi rozważaniami.

13. Polecamy prasę katolicką. W „Przewodniku Katolickim” jako dodatek bezpłatny modlitewnik „5 minut z Bogiem”. W „Gościu Niedzielnym” film o św. Bernadecie i objawieniach w Lourdes. Nowy numer „Z Krasnego Wzgórza” dostępny będzie w piątek, 1 listopada.

14. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Zbigniew Przybecki (l. 52) z Dębego oraz śp. Mateusz Kolassa (l. 26) z Prusinowa. Wieczny odpoczynek…