1. Za tydzień ostatnia niedziela roku kościelnego – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Tego też dnia odbędzie się Msza św. odpustowa w naszej filialnej kaplicy w Kruczu o 12.30.

2. W poniedziałek biuro parafialne będzie

3. Zbiórka dla ministrantów w środę po Mszy św. i nowennie o koło 19.00.

4. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o 18.30 na probostwie.

5. W tym tygodniu przypada wspomnienie św. Cecylii. W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji naszego chóru parafialnego „Jutrzenka”.

6. Spotkanie przygotowawcze kandydatów do bierzmowania z klas VIII w piątek o 18.30 w kościele. Po spotkaniu rodzice mogą jeszcze dopisać kandydata na listę.

7. Dziewczynki zapraszamy na próbę scholii w sobotę o 12.00 na probostwo.

8. Składka gospodarcza w ubiegłą niedzielę wyniosła 7328 zł. Za ofiary z całego serca dziękujemy.

10. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty śp. Krystyna Gieremek (l. 80) z Lubasza. Wieczny odpoczynek