1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku kościelnego. Swój odpust przeżywa kaplica w Kruczu – Msza św. o 12.30.

2. Za tydzień I Niedziela Adwentu.Już dziś zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na roraty. Będą się odbywały od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

3. Zbiórka dla ministrantów w środę po Mszy św. i nowennie o koło 19.00.

4. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o 18.30 na probostwie.

5. Katechezaprzed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.

6. Dzieci Maryi mają spotkanie w piątek o godz. 16.00.

7. Dziewczynki zapraszamy na próbę scholii w sobotę o 12.00 na probostwo.

8. Parafialny Zespół Caritas – podobnie jak w latach ubiegłych – organizuje w Adwencie „drzewko z serduszkami” dla dzieci, „Tytki charytatywne” dla osób starszych oraz rozprowadzać będzie świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Wszystkich serdecznie zachęcamy do włączenia się w pomoc bliźniemu i z góry dziękujemy – „Bóg zapłać!”

9. Polecamy prasę religijną. Z Przewodnikiem Katolickim dodatek „5 minut z Bogiem”.

10. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty śp. Jan Nowacki (l. 73) ze Sławna. We wtorek odbędzie się pogrzeb śp. Jerzego Zemło (l. 64) z Lubasza. Wieczny odpoczynek…