1. W imię Boże, okresem Adwentu rozpoczynamy nowy Rok Kościelny. Msze św. roratnie, ku czci Najświętszej Maryi Panny, od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Zapraszamy i zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do aktywnego uczestnictwa. Złożone przez dzieci, do koszyczka przy ołtarzu, serduszka z dobrymi uczynkami, posłużą do losowania figurek i obrazów Matki Bożej, które będą pielgrzymowały po rodzinach naszej parafii.

2. Swoje imieniny obchodzi dziś Siostra Natalia, w środę Siostra Barbara. Czcigodnym Siostrom składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, opieki MBLKR i zapewniamy o pamięci na modlitwie.

3. Konferencja dla rodziców dzieci I Komunijnych w poniedziałek o 18.30 w kościele. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 11.30 poświęcenie krzyżyków i medalików dla dzieci.

4. Jak zwykle w 4 dniu miesiąca (środa) odmawiamy w naszej parafii Nieustający Różaniec.

5. Msza św. o 18.00 we wtorek zostanie odprawiona w intencji Wspólnot Żywego Różańca od 3 Róży. Po Mszy św. krótkie spotkanie i rozdanie intencji na rok 2020.

6. W pierwszy czwartek miesiąca, 5 grudnia, adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 i okazja do spowiedzi św. Podobnie w pierwszy piątek.

7. W Jędrzejewie okazja do spowiedzi św., szczególnie dla młodzieży przed bierzmowaniem i dzieci, w czwartek od 16.30, o 17.00 Msza święta.

8. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o 9.00 z różańcem.

9. Kapłani odwiedzą chorych w ich domach w sobotę: ks. Robert od 8.00, proboszcz od 10.00. Do czwartku można zgłaszać osoby, które proszą kapłana z posługą przed świętami.

10. Ks. Robert zaprasza na kolejne spotkanie kręgu biblijnego we wtorek o 18.30 na probostwie.

11. Spotkanie modlitewne dla wszystkich kandydatów do bierzmowania w piątek o 18.00 w kościele.

12. Spotkanie dla młodych zainteresowanych wyjazdem na Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu odbędzie się w piątek o 20.00 w kościele. Odbędą się tego dnia zapisy i zostaną przekazane sprawy organizacyjne.

13. Dzieci Maryi zapraszamy na spotkanie wyjątkowo w sobotę o 14.00.

14. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP przypada w niedzielę, 8 grudnia. Jest to zarazem dzień odpustowy.Msza św. z procesją o 11.30. Podczas liturgii odbędzie się uroczyste przyjęcie najmłodszych do grona Dzieci Maryi. Mszy św. będzie przewodniczył i kazanie wygłosi Ks. Kanonik Symplicjusz Nowak.

15 W przyszłą niedzielę po Koronce do Miłosierdzia Bożego adoracja Najświętszego Sakramentu Róży Rodziców w intencji dzieci. Zapraszamy na tę adorację osoby, które podjęły akt oddania się MB w niewolę miłości.

16. Od dziś „Parafialny Zespół Caritas” rozprowadza świece ”Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, duże -  ofiara 13 zł, małe - ofiara 7 zł.

17. Wzorem roku ubiegłego w kościele została postawiona choinka z zawieszonymi gwiazdkami z imieniem i wiekiem dziecka. Parafianie, którzy chcieliby sprawić radość dziecku mogą zabrać gwiazdkę z drzewka i przygotować paczkę według własnego uznania i możliwości. Mogą w niej być słodycze, przybory szkolne, zabawki, gry, odzież itp. Przygotowane paczki z dołączoną gwiazdką należy złożyć w kościele pod choinką w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 grudnia.

18. Za tydzień składka gospodarcza.

19. Zachęcamy do kupna i lektury prasy katolickiej. W parafialnym kiosku przed kościołem do nabycia poświęcone opłatki wigilijne. Do nabycia opłatki także w puncie „Caritas”. U ministrantów najnowszy numer „Z Krasnego Wzgórza”.

20. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Eugeniusz Niezborała (l. 64) z Antoniewa. Wieczny odpoczynek…