• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

1. Dziś (w niedzielę) po Koronce adoracja Najświętszego Sakramentu na którą szczególnie zapraszamy rodziców Róży Żywego Różańca za dzieci oraz osoby, które dokonały aktu zawierzenia Matce Bożej.

2. Na Roraty zapraszamy od poniedziałku do piątku o 17.00.

3. Spotkanie przygotowawcze dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII szkól podstawowych w piątek o 18.30 w kościele. 

4. Katecheza przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.

5. Spowiedź św. adwentowa odbędzie się w naszym kościele w sobotę, 14 grudnia. Kapłani spowiadać będą przed południem od 10.00 do 11.30, po południu od 16.00 do 17.00 i po liturgii od 19.30 do 21.00. Wieczorne godziny spowiedzi niech służą zwłaszcza osobom pracującym, którym trudno jest w ciągu dnia przyjść do kościoła. W przyszłym, ostatnim tygodniu Adwentu, spowiedź w naszym kościele będzie w ograniczonym zakresie, bowiem kapłani będą pomagać w innych parafiach dekanatu. Wszystkich zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej w sobotę.

6. Okazja do spowiedzi św. adwentowej w Jędrzejewie także w sobotę od 10.00 do 11.30.

7. W pomieszczeniu „Caritas” można nabyć świece ”Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, duże - ofiara 13 zł, małe - ofiara 7 zł. Są do nabycia także czekoladowe „Mikołajki” – ofiara 2 zł. Są na choince jeszcze gwiazdki z imionami dzieci do przygotowania paczki. Można także zabrać i napełnić „Tytki charytatywne”.

8. Dziś składka gospodarcza. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

9. Wszystkich Parafian zapraszamy do kibicowania w II Turnieju o Puchar Kustosza, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, 15 grudnia o 15.00 na hali sportowej. Rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego. Głównym punktem programu będzie super mecz pomiędzy „Troskliwymi Misiami” a „Leśnymi Skrzatami”. Przeżyjmy niedzielne popołudnie w gronie wspólnoty parafialnej. Podczas turnieju odbędzie się kwesta na leczenie Julki.

10. Chętne osoby, które chcą włączyć się w organizację „Orszaku Trzech Króli” zapraszamy na spotkanie w czwartek o 19.00 na probostwo.

11. Zachęcamy do kupna i lektury prasy katolickiej. W parafialnym kiosku przed kościołem do nabycia poświęcone opłatki wigilijne. Są także dostępne w punkcie Caritas. 

12. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Józef Kubiś (l. 81) z Kamionki oraz śp. Maria Maternik (l. 84) z Jędrzejewa. Wieczny odpoczynek…

ks. Maciej Grześ - proboszcz