1. Dziś przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. W czasie liturgii poświęcenie gromnic.

2. Zakończyliśmy tegoroczne odwiedziny duszpasterskie. Odwiedziliśmy wszystkie miejscowości z wyjątkiem Stajkowa i Dębe. Serdecznie dziękujemy parafianom, którzy otwarli swe domy na wizytę kapłana i wspólnie się z nami modlili, „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Słowa szczególnego podziękowania składamy na ręce Sołtysów, którzy wspólnie z proboszczem przygotowywali program kolędy i czuwali, aby kapłani mogli iść zgodnie z zapowiedziami. Dziękujemy rodzinom, które podjęły się trudu przygotowania posiłków dla księży i ministrantów. Bardzo jesteśmy wdzięczni kierowcom, którzy służyli swymi pojazdami, aby podwozić kolędników do nieraz odległych posesji. Dziękujemy także ministrantom asystującym podczas kolędy. Osobne wyrazy wdzięczności składamy Ojcom Franciszkanom z Wronek, którzy posługiwali podczas kolędy. Wszystkim, raz jeszcze „Bóg zapłać”!

3. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy św. i nowennie około 19.00 w kościele.

4. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka w czwartek o 18.30 w kościele.

5. W najbliższym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek od 16.00. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu. Na Mszę św. o 18.00 w pierwszy piątek zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania. Wcześniej dla nich okazja do spowiedzi św.

6. Okazja do spowiedzi św. w Jędrzejewie w czwartek o 16.30, o 17.00 Msza święta.

7. Za tydzień składka gospodarcza.

9. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Artur Chęś (l. 41) z Goraju. Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 13.00. Wieczny odpoczynek…