1. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o Czcigodnym Solenizancie Księdzu Kanoniku Symplicjuszu z okazji imienin.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.30, dla dorosłych i młodzieży o 18.30.Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 15.15 (po Koronce do Miłosierdzia Bożego). Zachęcamy do podejmowania postu w intencji parafii i wpisywanie się na listę przy ołtarzu MB Fatimskiej.

3. Od poniedziałku w biurze parafialnym przyjmujemy rezerwację intencji mszalnych na II półrocze bieżącego roku.

4. W tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od 16.00. W tym czasie okazja do spowiedzi św. Młodzież – kandydatów do bierzmowania – zapraszamy na Mszę św. i Drogę Krzyżową w piątek o 18.00.

5. W Jędrzejewie okazja do spowiedzi św. w czwartek od 16.0, o 17.00 Msza święta.

6. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z różańcem w sobotę o 9.00.

7. Kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną w ich domach w sobotę: ks. Robert od 8.00, proboszcz od 10.00.

8. Katecheza przed chrztem dzieci dla rodziców i chrzestnych w czwartek o 18.30 w kościele.

9. Spotkanie Dzieci Maryi w piątek o 16.00 na probostwie.

10. Tradycyjnie w Wielkim Poście składamy Daninę Diecezjalną – imienną ofiarę przeznaczoną na instytucje centralne archidiecezji: Kurię Metropolitalną, Seminarium Duchowne, Caritas, Dom Księży Seniorów i potrzeby parafii. Na bocznych ołtarzach, w koszyczkach, wyłożone są specjalne koperty, które po wypełnieniu adresem, nazwiskiem i rokiem można wykorzystać do przekazania ofiary na wymienione cele. Koperty można składać wraz z ofiarami do koszyczków podczas zbierania składek.

11. Na stoisku pod chórem można nabyć wielkanocne świece – ofiara 7 zł – przeznaczona jest na cele Caritas.

12. Za tydzień składka gospodarcza.

13. Polecamy prasę religijną zwłaszcza Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny oraz najnowszy numer parafialnego miesięcznika „Z Krasnego Wzgórza”. Ze stolika za ławkami można zabrać bezpłatnie archiwalne numery czasopism katolickich i do wyczerpania kalendarz parafialny.