1. W związku z sytuacją epidemiczną i zgodnie z dekretem ks. Arcybiskupa Metropolity: jednocześnie może przebywać w świątyni maksymalnie 50 osób, wszelkie spotkania grup duszpasterskich: dzieci, młodzieży i dorosłych zostają do odwołania zawieszone. Zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii niedzielnej przez transmisję telewizyjną (w TVP 1 o 7.00 i 11.00, w TVP Polonia o 13.00) oraz transmisje radiowe.

2. Godziny Mszy świętych pozostają bez zmian. Gorzkie Żale i Drogi Krzyżowe zostają odwołane.

3. Zawierzamy wszystkie intencje i wszystkich Parafian wstawiennictwu Matki Bożej Lubaskiej Królowej Rodzin. Cudowny Obraz będzie odsłonięty przez cały dzień. Będzie też wystawiony Najświętszy Sakrament do indywidualnej adoracji.

4. Zachęcamy wszystkie rodziny do wspólnej modlitwy w domach, w intencji o zachowanie od epidemii, szczególnie wraz z całą Ojczyzną modlić się będziemy na różańcu codziennie o 20.30.

5. W każdym czasie można prosić kapłana z posługą sakramentalną do chorych w domach.

6. Okazja do spowiedzi św. tak jak dotychczas przed każdą Mszą świętą.

7. W czasie każdej Mszy świętej po Komunii modlimy się przebłagalnym śpiewem suplikacji – „…od powietrza, głodu, ognia i wojny – zachowaj nas, Panie”!