• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

1. W związku z epidemią i zgodnie z dekretami ks. Arcybiskupa Metropolity: jednocześnie może przebywać w świątyni maksymalnie 5 osób. Wszystkim została udzielona dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej. Prosimy o pozostanie w domach. Zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii niedzielnej przez transmisje telewizyjne i internetowe.

2. Przez 24 godziny na dobę można na stronie internetowej parafii uczestniczyć we wszystkich modlitwach z naszej świątyni. Dodatkowo, na Facebook transmitowane są modlitwy oraz katechezy dla dzieci i młodzieży według podawanego na bieżąco programu.

3. Godziny Mszy świętych pozostają bez zmian.

4. Za tydzień Niedziela Palmowa…

5. Zawierzamy wszystkie intencje i wszystkich Parafian wstawiennictwu Matki Bożej Lubaskiej Królowej Rodzin. Cudowny Obraz będzie odsłonięty przez cały dzień. Będzie też wystawiony Najświętszy Sakrament do indywidualnej adoracji (w dni powszednie od 12.00 do 21.00, w niedziele od 14.00 do 21.00).

6. Zachęcamy wszystkie rodziny do wspólnej modlitwy w domach, w intencji o zachowanie od epidemii, szczególnie wraz z całą Ojczyzną modlić się będziemy na różańcu codziennie o 20.30. Niech znakiem wiary będzie wystawiony w oknie naszego mieszkania obraz.

7. Odwiedziny chorych z okazji I soboty miesiąca są zawieszone.

8. Okazja do spowiedzi św. tak jak dotychczas przed każdą Mszą świętą.

9. Biuro parafialne na czas epidemii zawiesza godziny przyjęć. W koniecznych przypadkach prosimy o indywidualny kontakt – także telefoniczny z proboszczem – 603 184 462.

10. W ostatnim czasie odeszły do pana z naszej wspólnoty: śp. Maria Dłużak (l. 58) z Lubasza oraz śp. Zofia Kępa (l. 83) z Goraja. Wieczny odpoczynek…

ks. Maciej Grześ - proboszcz