1. Adoracja Najświętszego Sakramentu każdego dnia od 15.00 do 21.00.

2. Codziennie zapraszamy na Różaniec w południe o 12.00 – z wyjątkiem niedzieli, oraz wieczorem na nabożeństwo majowe, o 20.30 w łączności z Apelem Jasnogórskim. Koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00.

3. Podczas Mszy świętych, Różańca, Nabożeństwa Majowego i Koronki do Miłosierdzia Bożego okazja do spowiedzi świętej. Po nabożeństwach można przyjąć Komunię świętą.

4. Nadal obowiązuje dyspensa Księdza Arcybiskupa od obowiązku uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej, nie mniej, zgodnie z sugestią Ojca Świętego Franciszka, w tych ramach jakie stwarzają przepisy epidemiczne, korzystajmy z możliwości uczestniczenia w liturgii i przyjmowania sakramentów w świątyni.

5. Z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka dzień 14 maja będzie dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa.

6. Z okazji Dnia Patrona – Świętego Macieja Apostoła, modlić się będziemy w intencji ks. proboszcza w czwartek o 18.00.

7. Za tydzień przeżywać będziemy 100 rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II. W szczególny sposób polećmy się wstawiennictwu naszego Wielkiego Rodaka.

8. W kiosku można nabyć najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz „Gościa Niedzielnego”.

9. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana z naszej wspólnoty śp. Tadeusz Bernard (l. 70) z Lubasza. Wieczny odpoczynek…