1. Na nabożeństwo czerwcowe zapraszamy w niedziele o 15.40, w dni powszednie do piątku o 16.40, w sobotę o 17.40.

2. Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji o ustąpienie pandemii od 15.00 do wieczornej Mszy św. z wyjątkiem soboty. Adoracja w soboty, po wieczornej Mszy św. do Apelu Jasnogórskiego. O 20.30 Różaniec.Cudowny obraz MBLKR nadal będzie odsłonięty przez cały dzień.

3. Od poniedziałku do piątku w południe zapraszamy do odmawiania Różańca w intencji o dobre przygotowanie parafii na Nawiedzenie Ikony MB Częstochowskiej. Do przewodniczenie modlitwie zapraszamy poszczególne grupy: w poniedziałki Towarzystwo Seniorów „Słoneczko”, we wtorek chór parafialny „Jutrzenka”, w środę Grupy Różańcowe i Redakcja „Z Krasnego Wzgórza”, w czwartek Krąg biblijny i Caritas, w piątek siostry zakonne.

4. Koronka do Miłosierdzia Bożego codziennie o 15.00.

5. W przyszłą niedzielę od 15.00 zapraszamy całe rodziny, na „Grę Miejską” – jest to zarazem egzamin dla widzów katechez „Z Bożego Melexa”. Uczestnictwo można zgłaszać na Facebooku lub bezpośrednio przed startem. Trasa około 1 km z zadaniami.

6. W najbliższym tygodniu rozpoczniemy prace konserwatorsko – renowacyjne w północnej kaplicy naszego sanktuarium. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji o bezpieczne i szczęśliwe przeprowadzenie prac.

7. Osoby dorosłe, które z jakiegokolwiek powodu dotychczas nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania, prosimy by zgłosiły się do proboszcza, aby indywidualnie przygotować się do przyjęcia tego sakramentu.

8. Spotkanie Kręgu biblijnego we wtorek około 18.30.

9. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII prosimy na Mszę św. i spotkanie przygotowawcze w piątek o 17.00.

10. Biuro parafialne czynne jak do tej pory z ograniczeniami. Intencje Mszalne można zamawiać po Mszach św. w zakrystii, podobnie można uzyskiwać zaświadczenia dla chrzestnych. Załatwianie formalności chrzcielnych, ślubnych i pogrzebowych - uzgadniać termin wizyty w biurze, telefonicznie z proboszczem.

12. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Witold Grencel (l. 60) z Sokołowa. Wieczny odpoczynek…