1. Z całego serca dziękujemy Ojcu Mirosławowi za głoszone Słowo Boże. Na jego ręce, po nabożeństwach możemy złożyć nasze ofiary. Po każdej Mszy św. święcimy zioła, kwiaty i pędy zbóż.

2. Witamy w naszej wspólnocie nową przełożoną domu zakonnego – siostrę Elżbietę. Przybywa do nas ponownie po sześciu latach. Życzymy obfitych łask, błogosławieństwa Bożego i opieki MBLKR.

3. Msza św. w intencji Ojczyzny w sobotę (dziś) o 16.00. Wspólne śpiewanie pieśni i piosenek żołnierskich i patriotycznych w ogródku probostwa o 17.00 z udziałem dzieci z Miłkowa. Z ich koncertu przeprowadzimy transmisję za żywo na Facebooku.

4. Jutro (w niedzielę) szczególnie modlić się będziemy za ofiary tragedii w Bejrucie. Po nabożeństwach Parafialny Zespół Caritas zbierać będzie dobrowolne ofiary na pomoc dla Bejrutu.

5. W czwartek katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci o 18.30 w kościele.

6. Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o 11.30 w naszym sanktuarium.

7. W ostatnią niedzielę sierpnia i zarazem ostatnią niedzielę wakacji, Parafia zaprasza na Samochodowy Rajd Rodzinny „Tour de Lubasz”. Do uczestnictwa w rajdzie zapraszamy drużyny rodzinne: kierowca (z uprawnieniami do kierowania pojazdami kat. B), pilot (może być niepełnoletni) oraz ewentualna załoga nawet do pełnego stanu pojazdu we własnym (lub pożyczonym – nie od organizatora) samochodzie z ubezpieczeniem OC i ważnym przeglądem technicznym. Załogi poruszać się będą zgodnie z wszystkimi przepisami prawa o ruchu drogowym, po trasie, której przebieg otrzymają na starcie w formie profesjonalnego opisu rajdowego (zadanie dla pilota). Załoga wykonywać będzie szereg zadań na trasie. Decydować będzie nie prędkość, ale dokładność odnalezienia trasy i wykonanie zadań. Istotne dla wyniku będzie zgranie zespołu rodzinnego. Dla zwycięzców puchary. Trasa około 50 km.Na mecie poczęstunek dla wszystkich uczestników.Zgłaszanie załóg (imiona i nazwiska kierowcy i pilota, ilość osób załogi, marka i typ samochodu) poprzez SMS na numer tel. kom. Proboszcza – 603 184 462. Zbiórka załóg na placu koronacyjnym. Odprawa uczestników w niedzielę 30 sierpnia o 14.00. O 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 15.30 start pierwszej załogi. Po zakończeniu rajdu pokaz „dryftu” na specjalnym pojeździe. Zabawa gwarantowana, emocje także.

8. Przed tygodniem na składkę gospodarczą zebrano 7690 zł. Wszystkim ofiarodawcom „Bóg zapłać”.