1. Dziś, wychodząc z kościoła, naszymi dobrowolnymi ofiarami składanymi do puszek wspieramy KUL, WT UAM oraz szkoły katolickie naszej Archidiecezji.\

2. Nabożeństwo fatimskie odprawimy dziś (w niedzielę) o 19.00 przed probostwem.

3. Zakończyły się prace renowacyjne w północnej kaplicy naszego sanktuarium przy ołtarzu św. Wojciecha.Ofiary składane na składkę gospodarczą przeznaczamy na uregulowanie należności za prace.

4. Okres spowiedzi św. i Komunii wielkanocnej – przedłużony ze względu na stan pandemii - kończy się w poniedziałek – w święto Podwyższenia Krzyża świętego. Przypominamy o tym obowiązku wypływającym z naszej wiary.

5. Z okazji wspomnienia Matki Boskiej Bolesnej zapraszamy na Drogę Krzyżową we wtorek o 15.15 – po Koronce – na plac koronacyjny. Zabieramy ze sobą krzyże – dzieci mogą je wykonać własnoręcznie.

6. Krąg biblijny zaprasza we wtorek po Mszy św.

7. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy św. wieczornej.

8. Ks. Robert zaprasza dzieci na wspólne zabawy na plac koronacyjny w sobotę o 10.00.

9. Próba scholi w sobotę o 11.00.

11. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana, w wieku stu lat, najstarsza Parafianka śp. Helena Przygodzińska z Jędrzejewa. Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 11.00. Wieczny odpoczynek…