1. Przypominamy i prosimy o bezwzględne przestrzeganie przepisów epidemicznych: uczestników nabożeństw obowiązuje bezpieczny dystans i maseczki zakrywające usta i nos. Przy wejściu dezynfekujemy ręce

2. Razem z Ojcami i Braćmi Franciszkanami z Wyższego Seminarium Duchownego z Wronek bardzo dziękujemy za ofiarowane płody rolne do kuchni klasztornej. Zapewniamy o wdzięczności modlitewnej przez obdarowanych.

3. Dziś składka gospodarcza. Za ofiary serdeczne „Bóg zapłać”!

4. Zapraszamy każdego dnia na Nabożeństwa Różańcowe. Cząstkę Różańca będziemy odmawiać przed Najświętszym Sakramentem w październiku od poniedziałku do piątku o 16.20, w soboty o 20.30 a w niedziele o 15.20. Nabożeństwa z modlitwą różańcową dla dzieci razem z Babciami i Dziadkami we wtorki, środy i piątki o 17.30, w niedziele o 11.00.

5. Nabożeństwo fatimskie – w rocznicę zakończenia objawień – odprawimy w łączności z nabożeństwem różańcowym, 13 października, we wtorek o 16.20.

6. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św.

7. Zbiórka dla kandydatów i ministrantów w środę po nowennie około 19.00.

8. Zbiórka Dzieci Maryi w piątek o 16.00.

9. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII zapraszamy – koniecznie z rodzicem – na konferencję w piątek o 18.30 w kościele. Obowiązkowo należy zabrać kartę kandydata z klasy VII.

10. Spotkanie młodzieży „Boży Meleks” w piątek o 19.00.

11. Chętną młodzież zapraszamy na nocne czuwanie modlitewne w Skrzatuszu w piątek, 16 października. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii u ks. Roberta.

12. Rodziców wraz z dziećmi z klas III – które pragną przystąpić do I Komunii św. w bieżącym roku szkolnym zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę o 11.30 – dokonamy poświęcenia i przekazania dzieciom różańców.

13. Dziś, przed kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek na Fundusz Nowego Tysiąclecia – na stypendia dla zdolnej a ubogiej młodzieży.

14. Za tydzień będzie można nabyć przed kościołem Ewangeliarz 2021 z czytaniami i rozważaniami Słowa Bożego na przyszły rok.