1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku kościelnego. Swój odpust przeżywa kaplica w Kruczu – Msza św. o 12.30.

2. Codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu o 20.00, o 20.30 Różaniec i Apel Jasnogórski.

3. Okazja do spowiedzi św. tak jak do tej pory przed każdą Mszą świętą oraz dodatkowo w czasie różańca o 20.30. W tym roku ze względu na pandemię nie będzie ogólnej spowiedzi adwentowej.

4. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Już dziś zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na roraty. Będą się odbywały od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

5. Katecheza przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.

6. W piątek przypada 190 rocznica objawień „Cudownego Medalika” św. Katarzynie Laboure. Z tej okazji będzie można od piątku zabrać z Sanktuarium medalik z modlitwą zawierzenia. Zachęcamy, aby przez cały Adwent odmawiać tę modlitwę.

7. Aby jak najlepiej przygotować się na Nowy Rok zachęcamy do 33 dniowego przygotowania modlitewnego. Rozpoczniemy w przyszłą niedzielę o 20.00.

Ks. Maciej Grześ - proboszcz