1. Na Roraty zapraszamy od poniedziałku do piątku o 17.00.

2. We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w sanktuarium o 9.00, 11.00 17.00 i 18.00. Ofiary składane tego dnia na tacę przeznaczone są na ubogie kościoły.

3. Dzieci Maryi zapraszamy we wtorek – w uroczystość Niepokalanego Poczęcia – na Mszę św. o 17.00 z promocją uczestników spotkań.

4. Katecheza przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.

5. Prosimy o nieodkładanie spowiedzi św. adwentowej na ostatnie dni przed Świętami. Okazja do skorzystania ze sakramentu pojednania przed każdą Mszą św. oraz codziennie w czasie Różańca o 20.30. Proponujemy, by poszczególne rodziny wybrały się do spowiedzi już w najbliższym czasie.

6. Za tydzień, w niedzielę o 11.30 - dla dzieci I Komunijnych poświęcenie zaległych różańców, książeczek i medalików. Chętne dzieci, wraz z rodzicami zapraszamy.

7. Nasza gazetka parafialna „Z Krasnego Wzgórza” obchodzi 20 rocznicę istnienia. Z tej okazji dziękujemy Redakcji i wszystkim Współpracownikom za ogromny trud redagowania kolejnych numerów, których w tym czasie ukazało się 139. O błogosławieństwo i opiekę MBLKR, dla dalszej posługi Redakcji, modlić się będziemy w niedzielę, 13 grudnia podczas Mszy św. o 16.00. Dzisiaj, zachęcamy do nabywania najnowszego wydania „Z Krasnego Wzgórza” u ministrantów, w kiosku i w zakrystii.

8. W pomieszczeniu „Caritas” można nabyć świece ”Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, duże - ofiara 15,50 zł, małe - ofiara 7 zł.

9. Zachęcamy do kupna i lektury prasy katolickiej. W parafialnym kiosku przed kościołem do nabycia poświęcone opłatki wigilijne. Są także dostępne w punkcie Caritas.

10. Dziś zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

11. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Barbara Wiza (l. 94) z Dębego, śp. Halina Fryś (l. 74) z Lubasza (pogrzeb w poniedziałek o 11.00), oraz śp. Marek Kaźmierczak (l. 63) z Czarnkowa (pogrzeb także w poniedziałek o 13.00). Wieczny odpoczynek…

Ks. Maciej Grześ - proboszcz