1. Dziś niedziela Świętej Rodziny: Jezusa Maryi i Józefa, ostatnia niedziela roku kalendarzowego. Na wspólne śpiewanie kolęd, całymi rodzinami zapraszamy po południu o 15.15, po Koronce.

2. Uczestników Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zapraszamy na uroczyste dziękczynienie w poniedziałek, 28 grudnia podczas Mszy św. o 18.00.

3. Msza św. dziękczynna za kończący się rok zostanie odprawiona w czwartek, 31 grudnia o 16.00. Od 15.00: adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, nabożeństwo 33 – dniowe i Różaniec. Nie będzie Mszy św. o 18.00.

4. W piątek Nowy Rok. Obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszej Bożej Rodzicielki Maryi a zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Nie będzie Mszy św. o 7.30, pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego. Po Mszy św. o 16.00 w Nowy Rok dokonamy Aktu Całkowitego Oddania Matce Bożej po 33 dniowych rekolekcjach.

5. Codziennie w sanktuarium Różaniec o 20.30 i Apel Jasnogórski.

6. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi z Różańcem w sobotę o 9.00. Na tę Eucharystię zapraszamy szczególnie Dzieci Maryi. Po nabożeństwie dzieci będą przygotowywać kadzidło i kredę.

7. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. a także codziennie podczas Różańca o 20.30.

8. Polecamy do nabycia i lektury świąteczny numer Przewodnika Katolickiego.

9. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. śp. Kazimierz Tyma (l. 74) ze Stajkowa, śp. Kazimiera Kaszkowiak (l. 82) ze Sławna, śp. Franciszek Andrzejewski (l. 63) ze Stajkowa (pogrzeb w poniedziałek o 11.00) oraz śp. Kazimierz Stegman (l. 79) z Ciszkowa (pogrzeb we wtorek o 11.00). Wieczny odpoczynek…

Ks. Maciej Grześ - proboszcz